Plagos me thikë babain, arrestohet 24-vjeçari

June 17, 2016 11:35

Plagos me thikë babain, arrestohet 24-vjeçari

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 24-vjeçar, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij, si dhe e ka plagosur me thikë. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në banesën e tyre në Durrës.

Sipas policisë, në pranga ka rënë Nikoll Gjergjndreaj 24 vjeç, pasi ka dhunuar dhe plagosur babain e tij D.Gjergjndreaj 68 vjeç. I plagosuri është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme, për veprën penale “dhunë në familje.

June 17, 2016 11:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?