Plagoset me armë zjarri biznesmeni në Shkodër

May 5, 2018 13:26

Plagoset me armë zjarri biznesmeni në Shkodër

Një person është plagosur me armë zjarri në Bërdicë.

Sipas informacioneve të para policore i plagosuri është biznesmeni Xhevat Vataksi. Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Mësohet se Vataksi është sipërmarrës në fushën e ndërtimi. I plagosuri është jashtë rrezikut për jetën. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

o.j/dita

May 5, 2018 13:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*