Plagoset me armë zjarri një 16-vjeçar nga Durrësi

March 7, 2015 21:17

Plagoset me armë zjarri një 16-vjeçar nga Durrësi

Një sherr me armë mes disa të rinjsh në një nga lokalet e qytetit të Durrësit ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 2 të këtij qyteti. I plagosuri ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital. Policia ka shoqëruar disa prej të rinjve për të zbardhur shkaqet e konfliktit.

March 7, 2015 21:17
Komento

2 Komente

  1. kubani March 7, 23:13

    Kjo eshte gjuha HYJNORE e pellazgeve !

    Reply to this comment
  2. JOY -72 March 8, 21:50

    kubani : meqe je mesuar qe ta fusesh hunden kudo se te ka ngelur huq nga sherbimet e perditshme qe i ben anusit hajde edhe futi noi lavazh ullijve te mij qe kom mes komve qe te kuptosh me thelle gjuhen e pellazgeve o plehre e kazaneve te athines,,,,!!!!!!!!!!!!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*