Plagoset shqiptarja në pavionin turk të “Expo 2015” në Milano

May 3, 2015 21:08

Plagoset shqiptarja në pavionin turk të “Expo 2015” në Milano

Një vajzë 24-vjeçare shqiptare u plagos rëndë në pavijonin turk të panairit “Expo Milano 2015”,pas një aksidenti të papritur.

Vajza e re ishte duke vizituar pavijonin që prezanton Turqinë kur konstrukti i sipërm i tij, u shkëput dhe i ra mbi kokë. Shqiptarja u dërgua menjëherë në spitalin San Carlo të Milanos.

Dyshohet se pjesa e konstruktit që i ra mbi kokë 24-vjeçares, nuk ishte e fiksuar me vida, por me ngjitës

May 3, 2015 21:08
Komento

6 Komente

 1. predator May 4, 06:28

  Punë turqish

  Reply to this comment
 2. orient75 May 4, 06:30

  Te papergjeshshem.
  Ne fakt edhe ne u ngjajme shume turqve per munhesen e seriozitetit ne pune

  Reply to this comment
 3. Darius May 4, 07:46

  ca Turqish thoni o Albaneze….eshte pune sklleverish paguar nga Talanet!!!

  Reply to this comment
 4. Labi May 4, 09:12

  Ore Po këta komentojnë kot 🙂 Po atë nuk e kanë ndërtuar turqit Po italianët,dhe për Expo 2015 60% të punimeve kanë kryer pepinot,prandaj dhe puna është Jo cilësore,prite kur të shemben njëra pas tjetrës pavionet e expo,sa lexuan turqit shqiptarët o burra komentuan pa e lexuar deri në fund dhe pA u informuar,mjafton fjala turk dhe hoqa 🙂 Allah Allah 😛

  Reply to this comment
  • aty May 4, 10:24

   Jo nga pipinot por rumunet qe punonin me 4_6euro ora per 10_ 12ore ne dite e qe skishin te drejte raporti mjeksor, leje e festa.

   Reply to this comment
 5. anticensurë000 May 4, 11:34

  punë italionsh!!VK

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*