Plagosi me armë zjarri policin, 24-vjeçari arrestohet pas tetë muajsh

July 7, 2018 17:40

Plagosi me armë zjarri policin, 24-vjeçari arrestohet pas tetë muajsh

Një 24-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim prej 8 muajsh, sot është vendosur në pranga.

Shtetasi Daniel Manushi ka plagosur me armë zjarri më 28 nëntor të vitit 2017 një punonjës policie të quajtur Ermal Bregu, i cili është raportuar se ka qenë jashtë orarit të shërbimit në atë moment.

Daniel Manushi tanimë do të përballet në gjykatë me akuzat për veprat penale “Vrasje me dashje, mbetur në tentativë”, dhe “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve shpërthyese dhe i municionit”.

s.a/dita

July 7, 2018 17:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*