Plagosja e policit në protestën e Fierit, ndalohen edhe dy persona të tjerë

March 10, 2019 21:30

Plagosja e policit në protestën e Fierit, ndalohen edhe dy persona të tjerë

Policia e Fierit ka shoqëruar në komisariat dy shtetas të tjerë të cilët ushtruan dhunë ndaj punonjësve të policisë në protestën e djeshme, ku mbeti i plagosur një efektiv i FNSH-së.

Në vijim të veprimeve hetimore dhe pas analizimit të pamjeve filmike dhe provave të tjera të grumbulluara, u bë i mundur identifikimi i dy personave të tjerë të cilët kanë ushtruar dhunë ndaj punonjësve të policisë në protestën e djeshme në Fier.

Si rezultat, u kapën dhe u ndaluan shtetasit:

L.Z, 42 vjeç, banues në Fier.

E.K, 37 vjeç, banues në Fier.

Gjithashtu, janë shpallur në kërkim edhe dy shtetas të tjerë për të njëjtat vepra penale.

l.h/ dita

March 10, 2019 21:30
Komento

2 Komente

  1. Raul March 10, 21:52

    Jane te gjithe kusherinjte militante te Kejdi Dhembcakalles nga Fieri, funderrinat e leshitdhise dhe te Epshurr Brahimkarit

    Reply to this comment
  2. tosi sales March 11, 11:22

    a ka fytyre kjo monster 56 vjecare e Ballshit qe merrte rroge shteti te dale me ne rruge kur te dale nga burgu, dergojeni ne shkretetire te saharase ta hane sorrat se kur te dale pas 6 vjetsh nga burgu do kete deshire te shkoje prape ne protesten e cizme partickes se leshitdhise por leshelija do kete dhene shpirt atehere…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim