Plagosje me thikë në Shkodër

August 12, 2018 15:26

Plagosje me thikë në Shkodër

Një 50-vjeçar është plagosur me thikë pas një konflikti për motive të dobëta me një person tjetër.

I plagosuri është Shyqyri Ahmeti 50 vjeç, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar uniformat blu, të cilat kanë nisur hetimet.

Autori i dyshuar është identifikuar si 40-vjeçari me iniciale Y.Sh. Ai është shpallur në kërkim.

o.j/dita

August 12, 2018 15:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*