Plagosje me thikë te Komuna e Parisit, babë e bir godasin 26-vjeçarin

May 17, 2018 22:24

Plagosje me thikë te Komuna e Parisit, babë e bir godasin 26-vjeçarin

 

 

Një konflikt për motive të dobëta ka degjenuar deri në përdorimin e mjeteve të ftohta në zonën e “Komunës së Parisit”, në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:20, mbrëmjen e së enjtes, ku babë e bir kanë goditur me thikë në bark 26-vjeçarin me iniciale D. L.

Shërbimet e policisë kanë shoqëruar shtetasit E. M., dhe E. M., ( atë dhe bir), në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme hetimore.

Shtetasi i dëmtuar ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

l.h/ dita

May 17, 2018 22:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim