Pushuesi kosovar: U mora peng nga një homoseksual

Redaksia Online September 4, 2013 08:22

Pushuesi kosovar: U mora peng nga një homoseksual

Një ngjarje krejt e pazakontë është denoncuar të ketë ndodhur mbrëmjen e 31 korrikut në Durrës. Një pushues 20-vjeçar nga Mitrovica e Kosovës thotë se është marrë peng për 8 orë nga një 30- vjeçar që hiqej si polic, i cili, sipas denoncimit ka tentuar të kryejë marrëdhënie intime me të riun e më pas i ka grabitur 700 euro dhe dokumentet e identifikimit.

Pushuesi ka thene ne polici se ngjarja është shënuar të shtunën, në plazhin e Durrësit, ndërsa policia ka shpallur në kërkim 30-vjeçarin me origjinë nga Puka, B. I., banor në Sukth – shkruan e perditshmja GSH. 30-vjeçari, baba i 2 fëmijëve, është i skeduar si person me prirje biseksuale dhe tashmë është shpallur në kërkim – sipas GSH

Redaksia Online September 4, 2013 08:22
Komento

3 Komente

 1. Dorina September 4, 10:09

  Oh zot ku na cove o idiot i vicidolit! te rente ne pjese ty dhe femijeve te tu ky njeri.

  Reply to this comment
 2. ardi September 4, 11:21

  Historite me keta tipa jane te pafund ne mbare boten.Nqs keto nuk diskretitohen,izolohen dhe denohen se shpejti do te behen kandidate per te na udhehequr drejt nje degjenerimi i cili ska asgje te perbashket me moralin e shqiptarve.

  Reply to this comment
 3. altin September 4, 14:47

  heu ta lumsha o sal ,per dhuratat qe po u ben kosovareve qe te duan aq fort.vazhdo me ata qe te duan,perpara dhe parmbrapa.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*