Plotfuqishmëria, Bushati i dërgon Metës informacionet shtesë

March 7, 2018 21:20

Plotfuqishmëria, Bushati i dërgon Metës informacionet shtesë

Pas kërkesës së Presidentit Ilir Meta, ministri i Jashtëm Ditmir Bushati i ka dërguar Kreut të Shtetit informacionet shtesë rreth negociatave për kufirin detar me Greqinë.

Meta kërkoi nga Bushati informacione shtesë, e tashmë letra ka mbërritur në zyrën e tij në Presidencë.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta janë takuar për gati një orë me dyer të mbyllura në Presidencë.

Pritet për t’u parë nëse Meta do vendosë tashmë të autorizojë Bushatin për negociatat me Greqinë.

o.j/dita

March 7, 2018 21:20
Komento

1 Koment

 1. hesap halldupash katundi March 7, 21:27

  keshtu eshte kur behet fshatari presidente

  shndrohet shteti ne nji pazar katundi .

  yyyyyyyyyyyyyyyyyyt rrace shkerdhatash te njerezimit

  kkudo qe jeni ju ka vetem pislliqe rrac qensh

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*