Po dosjen e 4 viktimave?

January 25, 2016 11:26

Po dosjen e 4 viktimave?

Dërguar me SMS

Në numrin e redaksisë

Përshëndetje Dita! Jam një lexues i rregullt i gazetës tuaj dhe dua t’ju përshëndes për realitetin që paraqisni në shkrimet që botoni. Dua të pyes në lidhje me shqetësimin që tregon BE-ja për çështjen e zotit Fullani. Jam dakord dhe kanë të drejtë. Po për pushkatimin pa gjyq të katër të pafajshmëve në mes të Tiranës, ditën për diell, a duhet të shqetësohen paksa këta europianë për të kërkuar dosjen e tyre? Çfarë do BE-ja dhe SHBA-ja më tepër për të kërkuar që krimineli t’i dorëzohet Gjykatës së Hagës? Me nderime, Agimi, Vlorë.

January 25, 2016 11:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*