Po, ka dasmë! Moderatorja e konfirmon me gojën e saj

April 14, 2018 21:45

Po, ka dasmë! Moderatorja e konfirmon me gojën e saj

Pak ditë më parë në portale qarkulloi informacioni se, Jona Spahiu dhe partneri i saj Frenkli Ymeri do të martoheshin shumë shpejt.

Ky informacion është shpërndarë nga burime pranë dyshes, madje besohej se Jona mund të ishte shtatzënë, por pa u ndalur tek kjo e fundit, moderatorja e Digitalb ka treguar në një intervistë për “Thumb” se do të ketë dasmë shumë shpejt.

“Së shpejti, ndoshta…,” u shpreh ajo, teksa buzëqeshte.

Jona është shprehur gjithnjë hapur për ndryshimet në jetën e saj. Kujtojmë se pak kohë më parë tek emisioni “Rudina” në Tv Klan, ajo bëri publike lidhjen e saj me Frenkli Ymerin, i cili ka në pronësi një kompani ndriçimesh.

Give me long hugs, always😍#myrussianbadass

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

s.a/dita

April 14, 2018 21:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*