Po lekët ku i gjejnë për këtë jetë luksi?

October 25, 2014 13:12

Po lekët ku i gjejnë për këtë jetë luksi?

Një tufë gjigante me trëndafila të kuq e ka surprizuar Armina Mevlanin ditën e djeshme. Këtë moment të veçantë të ditës, zonjusha bukuroshe e ka ndarë me miqtë e saj në Instagram. Ajo ka postuar një foto nga momenti i marrjes së luleve me diçiturën, “e lumtur dhe e mbushur me dashuri”. Armina po përjeton një histori dashurie me djalin e ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha. Në fakt, nga postimet që shpërndan në rrjetet sociale duket sikur bën një jetë telenovele. Një jetë luksi, me udhëtime, me veshje të shtrenjta, me dhurata, surpriza. Kujtojmë po ashtu që Shkëlzeni ka qenë njëherë i martuar, dhe nga kjo martesë ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Ata jetojnë me të ëmën e tyre, Sadije, në Suedi. Por, duke u kthyer te jeta e Mevlanit, jo vetëm Shkëlzeni i bën surpriza asaj, por edhe ajo atij. Një nga momentet që e ka bërë publike ka qenë edhe nata e Shën Valentinit. Në profilin e saj në Instagram ajo postoi një foto ku dukej një vaskë e mbuluar me shkumë, ndërkohë mbi të me petale të kuqe trëndafili ishte formuar një zemër dhe ishte shkruar Love. Me këtë foto Armina ka uruar ditën e “Shën Valentinit”, duke treguar se është e dashuruar. Një detaj tjetër që ra në sy ishte fakti se Armina në diçiturën e fotos kishte shkruar se kjo është surpriza e saj. Rrojnë ca, rrojnë!

October 25, 2014 13:12
Komento

10 Komente

 1. taku October 25, 14:49

  pune k…

  Reply to this comment
 2. zdf October 25, 15:16

  nuk i paska hequr mustaqet kjo

  Reply to this comment
 3. Shqipo October 25, 15:24

  Leket per kur…at gjenden gjithmone….

  Reply to this comment
 4. treporti October 25, 15:55

  Stambolli digjet..

  Reply to this comment
 5. artur October 25, 16:40

  Eshte dhurata qe i ben federata serbe e futbollit per ndihmen qe familja e burrit te saj serb,i ben Serbise.

  Reply to this comment
 6. info analitike October 25, 17:30

  Keta leket i gjejne po ne te njejtin vend ku i gjejne Rama, Meta, Tahiri, Veliaj, Balla, Spiropali, Shehu, Beqaj e me radhe. Apo mos prisni ndonje pergjigje si ajo e Erjon Veliajt?!
  Behuni serioze se gazetaria nuk eshte gallate.

  Reply to this comment
  • sanco panco October 25, 17:37

   shyqyr qe te kemi ty serioz o info analitike.
   fakti qe te gjithe jane hajdute perfshire ty qe i mbron do te thote qe nuk duhet te pyesin per askend gazetaret?
   apo duhet te pyesin per te gjithe njeheresh qe te te bejme qejfin ty?
   ik o loqe

   Reply to this comment
 7. info analitike October 25, 17:58

  E paske zgjedhur tamam nofken. Te perfaqesoka me se miri. Ty te paskemi vetem per te share e per te akuzuar veresie per te vetmen arsye se te sulmova palen politike qe simpatizon. Domosdo ky nivel artikujsh stimulon vetem sanco pancot qe reagojne si kalamaj kopeshti.

  Reply to this comment
 8. M A R K O October 25, 22:14

  A shitet vetja per lek.. po ka dhe nje prostitute …ajo eshte … kurvic Mevlani.

  Reply to this comment
 9. sara October 25, 23:15

  kurve ka qene tere jeten po tani u be kurve e shoqerise se larte

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*