Po luante në oborr, vdes fëmija 3-vjeçar në Fier. Çfarë i ndodhi

August 13, 2017 20:00

Po luante në oborr, vdes fëmija 3-vjeçar në Fier. Çfarë i ndodhi

Një fëmijë 3-vjecar ka humbur jetën në Fier teksa luante në oborr. Fëmija dhe nëna e tij ishin tek gjyshërit në fshatin Cerven.

Fëmija po luante në oborr, ku dhe është zënë poshtë nga një karrocë kuajsh. Bëhete e ditur se për shkak të plagëve të marra, fëmija 3-vjeçar ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

August 13, 2017 20:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*