Pogba: Asnjë s’e di çfarë i kam thënë Juves!

July 3, 2015 21:43

Pogba: Asnjë s’e di çfarë i kam thënë Juves!

Pol Pogba ben misteriozin: “Asnje nuk e di se cfare i kam thene Juventusit, sepse po degjoj dita dites lajme si PSG do Pogbane, Barcelona prane akordit e keshtu me radhe.

Por, asnje nuk e di se cfare kemi biseduar”.

Nje deklarate misterioze, e cila le hapur cdo piste, teksa francezi shprehet se “deshiroj te fitoj shume trofe. Vjet mora titull dhe Kupen e Itaise. Ne finalen e Champions dhashe maksimumin”.

July 3, 2015 21:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*