Pogba mesazh për Shqipërinë dhe rivalët

January 2, 2016 13:27

Pogba mesazh për Shqipërinë dhe rivalët

Mesfushori i Francës, Paul Pogba ka paralajmëruar Shqipërinë dhe rivalët e tjerë në Grupin A se Kombëtarja e tij kërkon të shkojë larg në “Euro 2016”.

“Mund të them se do të shkojmë larg në Euro 2016, por nuk mund të them që do ta fitojmë. Edhe Italia gjithashtu ka shanse të mira”, deklaroi Pogba për të përditshmen sportive italiane “Il Tempo”.

Shqipëria dhe Franca janë përballur dy herë në vitin e fundit në në dy miqësore që përfunduan 1-1 në Francë dhe 1-0 për Kombëtaren tonë në Shqipëri.

January 2, 2016 13:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*