Pogba: Unë jam gati italian, më shumë se Balotelli!

June 27, 2018 11:39

Pogba: Unë jam gati italian, më shumë se Balotelli!

 

“Nuk flas në italisht!” Paul Pogba përpiqet në fund të ndeshjes Danimarkë-Francë për t’iu vjedhur pyetjeve.

I bëhet pyetja: A i pëlqen mesazhet e tifozëve italianë? Në këtë pikë, Paul buzëqesh dhe thotë: Gjithmonë më pëlqejnë… Unë jam gati si italian. Më shumë se Mario (Balotelli)!

Përgjigjja miqësore është një mesazh për shokun e tij, SuperMario, i cili, për fat të keq, e sheh Kampionatin Botëror të Rusisë nga shtëpia.

Gjithkush është duke pritur përgjigjen në fushë, ndërkohë që Balotelli mund ta bëjë atë përmes mediave sociale…

a.s/dita

June 27, 2018 11:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*