Pogradec, hajdutët vjedhin edhe 15 mijë lekët e stadiumit

March 27, 2014 13:17

Pogradec, hajdutët vjedhin edhe 15 mijë lekët e stadiumit

Zyra e Financës së stadiumit në Pogradec është grabitur gjatë natës. Persona të paidentifikuar kanë marrë shumën prej 15 mijë lekësh. Pas denoncimit të grabitjes, në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë dhe po punohet për hetimin e ngjarjes, si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Ndërkaq, materialet i kanë kaluar Prokurorisë se Rrethit Gjyqësor Pogradec, për veprën penale “vjedhje”. Policia tha se ekspertët kanë gjetur gjurmë gishtrinjsh që do të verifikohen për identifikimin e hajdutëve.

March 27, 2014 13:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim