Pogradec, tentoi të korruptojë drejtoreshën, hetim infermieres

February 5, 2014 10:28

Pogradec, tentoi të korruptojë drejtoreshën, hetim infermieres

Drejtoresha e Qendrës Shëndetësore Velçan në Pogradec denoncon infermieren se i ka ofruar ryshfet për të qëndruar në pozicionin e saj të punës. Policia vendore, Sektori Kundër Krimit Ekonomik, njoftuan dje se nisën procedimin penal në gjendje të lirë në ngarkim të A. B., 21 vjeçe, banuese në qytet, infermiere pranë Qendrës Shëndetësore. Paratë mësohet se ishin ofruar për rinovimin e kontratës së punës, por drejtoresha i ka refuzuar dhe bëri denoncimin në polici.

February 5, 2014 10:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*