Policët, performancë e jashtëzakonshme në ashensor

October 5, 2016 13:09

Policët, performancë e jashtëzakonshme në ashensor

Disa policë në Zelandën e Re kanë shpalosur talentin e tyre muzikor në ashensor. Pamjet janë marrë nga kamera e ashensorit, ku fillimisht kanë hyrë dy policë, dhe kanë nisur perkusionin.

Më pas hyjnë edhe policët e tjerë të cilët i bashkohen ritmit të perkusionit. “Koncerti” zgjati për rreth 1 minutë e gjysmë dhe videoja është bërë virale në internet.

October 5, 2016 13:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*