Policët: Stresi na iku nga shkallët. Rrezikon deri në 5 vite burg

February 3, 2015 11:15

Policët: Stresi na iku nga shkallët. Rrezikon deri në 5 vite burg

Policët e arrestuar pas arratisjes së Arkimend Lushaj, i njohur me emrin “Stresi”, kanë dëshmuar për arratisjen e tij.

“E pranojmë që nuk morëm masat e duhura gjatë shoqërimit të Arkimed Lushaj, por nuk e menduam në asnjë çast se ai do të arratisej”, kanë thënë ata.

Saimir Cinga, 39 vjeç, me detyrë Ndihmës Specialist për Linjat Interurbane në Njësinë e Qarkullimit Rrugor Tiranë, Bashkim Dybeli, 48 vjeç, me detyrë trupë shërbimi në Komisariatin Rajonal të Qarkullimit Rrugor Tiranë dhe Mark Gjonpalaj, 46 vjeç, me detyrë oficer i Policisë Gjyqësore pranë Komisariatit Rajonal të Policisë së Qarkullimit Rrugor Tiranë janë të arrestuarit për arratisjen e Stresit.

Ata kanë thënë se nuk e mendonin që ai do të arratisej.

Stresi ndërkohë tashmë akuzohet për veprat “mosbindjes ndaj urdhërit të policisë”, “Largim nga vendi i vuajtjes së dënimit” dhe “drejtim të mjetit pa patentë”.

Për këtë arsye ai rrezikon të dënohet deri në 5 vjet burg.

 

February 3, 2015 11:15
Komento

6 Komente

 1. "BALASHI" February 3, 11:34

  A kur behe trim edhe ti mor qurrash… Kushedi ku e ke lidhur kalin qe hiqe i tille.

  Reply to this comment
 2. pse February 3, 11:45

  Gjejeni dhe jepini mesimin e duhur ketij teveqeli!

  Reply to this comment
 3. PO PO ASHTU ESHTE. February 3, 11:48

  PO PO ASHTU ESHTE,PER ATE PUNE PAGUHENI QE TE RUANI NE TE KUNDERT DO TJU RRUAJN…LLOGJIKA E LIGJIT E THOT…I MERNI PSEUDONIMIN STRESIT DHE NDANI MES VETI.GJYNAH JU E MESHIRUAT TANI E PAGUANI.

  Reply to this comment
 4. Desert rose February 3, 12:04

  e pranoj ,kjo historia e ktij baby gang po me ben per te qeshur
  policet e pranojne …. nuk e menduan ….ahahhahahahahahhahahahah
  ne fakt nuk paguhen per mendimin ,po per kryerjen e procedures ,
  detyres qe i takon nje polici
  nuk e menduan ….ahahhahahahahah , ne fakt cdokush qe shoqerohet nga polici medimi i pare qe ka eshte si te ike .
  te falen policat kete radhe 🙂 ..per te vetmen arsye se na duhet dhe te ushqejme per 5 vjet kte fytyren e ktij me siper .

  Reply to this comment
 5. Fieraku123 February 3, 12:46

  Duhet te kapet dhe te denohet direkt dhe me ceremoni.Jam i bindur se do te denohet me burg.Ne kete menyre Stresi do hyje ne Burg me Pantallona dhe do dali mbas disa vitesh i veshur me Fustan nga shoket e tij te Qelise.Loja e Sapunit do te kete si per c’do te burgosur tjeter efekte te tmerrshme,transformimi seksual.

  Reply to this comment
 6. BEN VAKI,BEN February 3, 14:18

  Fantazia e stresit eshte me e avancuar se ajo e atyre policave qe fryhen me te ndaluarit per shkelje………..polica koti,prandaj ben vaki……

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim