Policia e Tiranës pika kontrolli dhe postblloqe në Tiranë

June 7, 2016 21:18

Policia e Tiranës pika kontrolli dhe postblloqe në Tiranë

Policia e Tiranës mësohet se ka shtuar masat e sigurisë në kryeqytet.

Bëhet me dije se blutë e kryeqytetit kanë ngritur pika kontrolli dhe postblloqe në kuadër të parandalimit të ngjarjeve kriminale.

Masat e marra vijnë edhe pas pezullimit nga detyra të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Haki Çako.

June 7, 2016 21:18
Komento

2 Komente

 1. Sami murati June 7, 21:48

  Organizata antikombetare PD per 25 vjet ne pushtet e ne politik e ka hedhur faren e ndyr kudo. Fshesa e pastrimit te kesaj fare badtarde pastrohet me reformen ne drejtesi, qe per fat te shqiptareve vullneti politik nacionalist i Edi Rames ngjalli shpresen e madhe per shtet dinjitoz ligjor te se drejtes

  Reply to this comment
 2. A.GRAMSH June 7, 23:26

  ‘Si e keni zene te semes kini per te ngrene’!
  —————————————————————————–Per fatin e keq brezi i ri eshte me i plakuri menderisht e i pa pergjegjshem per te ardhmen e tyre.Fatkeqesi kur meren me fishekzjarret e Ermines qe i dalin nga breket e nuk meren me KALIN E ZENIT qe 25 vjet po u li si pasuri e te ardhme vetem bajgat!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*