Policia e Vlorës gjen një fëmijë të humbur. Flet greqisht

August 20, 2017 21:54

Policia e Vlorës gjen një fëmijë të humbur. Flet greqisht

Policia e Vlorës ka gjetur ditën e sotme një vajzë të vogël e cila dyshohet se ka humbur.Vajza ka të veshur një bluzë të bardhë dhe një fund të kuq, dhe dyshohet të jetë 9-10 vjeҫe.Vajza e vogël është shprehur se kishte dalë me gjyshen, dhe flet greqisht.

Policia apelon qytetarët, se nëse e njohin, të lajmërojnë menjëherë familjarët.

August 20, 2017 21:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim