Policia kontroll blic në shtëpinë e vjehrrit të Balilit

February 12, 2018 19:01

Policia kontroll blic në shtëpinë e vjehrrit të Balilit

Policia e Shtetit ka ushtuar sot një kontroll në banesën e Avni Veizit në Delvinë.

Ky i fundit është vjehrri i Klement Balilit, i shpallur në kërkim, duke qene se dyshohet se është koka e trafikut ndërkombëtar të drogës nga Shqipëria, drejt vendeve të Bashkimit Evropian.

Ky aksioni i policisë është zhvilluar pas dyshimeve se në banesë fshihej vetë Balili, i cili njihet ndryshe me nofkën “Eskobari i Ballkanit”.

Uniformat blu nuk kanë mundur ta gjejnë të shumë-kërkuarin, por e kanë kthyer gjithsesi përmbys banesën për të gjetur prova.

l.h/ dita

February 12, 2018 19:01
Komento

1 Koment

  1. wow ! si eshte e mundur ! February 12, 19:04

    dhe presidenti me Cizme ishte dakord ?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim