Policia në aksion, ç’ndodhi gjatë natës në rrugët e Tiranës

January 6, 2018 09:33

Policia në aksion, ç’ndodhi gjatë natës në rrugët e Tiranës

Policia Rrugore ka zhvilluar një aksion në rrugët e Tiranës në orët e vona të natës së mbrëmshme.

Nën kontroll kanë qenë të gjithë drejtuesit e mjeteve, të cilët janë testuar për nivelin e alkoolit.

Aksioni është përqëndruar në qendër të Tiranës pranë “Plaza hotel” dhe te nënkalimi i Unazës së Re.

“Me Policine Rrugore te Tiranes. Me Drager per te parandaluar, evidentuar dhe ndeshkuar ata drejtues mjetesh qe drejtojne mjetin nen efektin e alkoolit apo ne gjendje te dehur”, shkruan policia në një postim në facebook.

Ndiqni videot e mëposhtme për të kuptuar më shumë nga aksioni.

January 6, 2018 09:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*