Policia në kërkim të Kujtimit, ç’i bëri 66 vjeçarit nga Tirana

December 3, 2017 17:35

Policia në kërkim të Kujtimit, ç’i bëri 66 vjeçarit nga Tirana

Një 61 vjeçar në Tiranë ka shkatërruar lokalin e një shtetasi 66 vjeçar në rrugën “Dritan Hoxha”.

Ai ka hequr dyert, dritaret, sahatin e ujit dhe rrjetin e energjisë elektrike, për arsye ende të panjohura.

Policia e Tiranës është në kërkim të 66 vjeçarit te identifikuar me emrin Kujtim dhe po punojnë për kapjen e tij.

Njoftimi i plotë i policisë:

Më datë 02.12.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin K.H.,  vjeç 61, banues në Tiranë, pasi dyshohet se  rreth orës 13:00, në rrugën “Dritan Hoxha”, ka shkatërruar lokalin e shtetasit A.D.,  vjeç 66 banues në Tiranë, duke i hequr dyert, dritaret, rrjetin e energjisë elektrike, tubat dhe sahatin e ujit. Punohet për kapjen e Kujtimit. Neni 150 i Kodit Penal.

December 3, 2017 17:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*