Policia rrugore dhuron lule për 8 Marsin

March 8, 2016 13:28

Policia rrugore dhuron lule për 8 Marsin

Policia rrugore shfaqet me një tjetër pamje sot në rrugët e Tiranës.

Nuk ka gjoba, por lule për shoferet që festojnë 8 Marsit.

Ky është një gjest vërtet për t’u përgëzuar nga ana e punonjësve të Policisë së Shtetit.

6

7

March 8, 2016 13:28
Komento

2 Komente

 1. enter"" March 8, 19:40

  Pordha modhe, bytha ne sedilje….ecni ne kembe o popull se po shtoni dhjam si ne bel si ne tru

  Reply to this comment
 2. jeto nje jete March 9, 09:04

  lule, sa bukur,
  lule per dy festa
  lule per shum urime
  lule per nje jete, kujdes shpejtesine, zbato rregullat e qarkullimit
  lule per nje ajer te paster
  sa keq qe eren e luleve e mbyt nafta e cilesise se poshter , plot elemente te rezikshem per jeten e makinave te pafund……………
  dhe keta police qe durojne lule, punojne gjithe diten ne eren e ketij smogu te korrupsionit vrastar

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*