Pollo shpërthen kundër Topallit dhe Imamit: Jeni patetikë! Jashtë kohe!

May 29, 2017 17:10

Pollo shpërthen kundër Topallit dhe Imamit: Jeni patetikë! Jashtë kohe!

May 29, 2017 17:10
Komento

4 Komente

 1. demo May 29, 17:26

  Eshte loder per koke kjo!Kollaj kur perjashtonit ju????????

  Reply to this comment
 2. MH May 29, 17:31

  Z.te nderuara te PD!
  Gaboheni ne menyren qe e shtron shdukjen e PD me shprehjen:
  “Patetike në fakt, është që Basha ka futur në listë një njeri si Genc Pollo, që e ka luftuar egërsisht PD-në, me qëllim zhdukjen e saj”.
  Qllimin e kane forcimin e PD.Por euforia se jane keto qe mbajne PD.I futen hamullishtes dhe shpartallojne PD ne menyre spontane.Krejt krejte padashje.Dhe ju, ia veni bukurmire ne dukje si vepritari shdukjen.Po ne kahun qe komentoj veta moj veta,moj ta marrsha.Si mbyllje komentit.
  Basha ma shume se asgja asht origjinal tip karagjozit i pa precedent.

  Reply to this comment
 3. fteri May 29, 18:06

  Nga kasta e vjetër NUK MBETI deputet i PD-së ,përveç djalit të Stefanaq Pollos ,Genc Pollo ku gjyshi i tijë ishë kapiten i vorioepirit që vrau qindra bashkë atdhetar korçar ,tashti përsëri i mbijetoi fshesës së L.Bashës dhe dorës së vërtetë të sllavo -Vori-epirit grek agjentit -S.Berisha .Ky G.Pollo të krijon imazhin e një bariu të “mirë” në PD-në e S.Berishës.Maratona jote o Pollo është vetëm rruga e krimit,dhe e spiunllëqeve.

  Reply to this comment
 4. Ike sali mere me gjithe pd e lulzim bash. Ike ne tsateme. May 30, 01:00

  Cu be ky kokekuqua? Se kishim degjuar ka kohe.
  Vkerren e dyte mire e ka?? Apo patetike? Se me te paren shkonte mire. E mbante si vjerre te vetme. E mbante afer.
  Hahahahaaaa.
  Kokuqi i mutit. Shpifarak. Qelbesiew.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*