29 Nëntor 2015 

Pornostarja shqiptare e 18-ta në listën e 100 më të mirave në botë

1
Postuar më: 8 Qershor, 2013 tek Lajme Flash
breanne-benson-0002b-avip

Pornostarja Breanne Benson është shqiptarja e vetme që njihet në industrinë e filmave për të rritur, por ajo ka arritur të ngjitet në majat e kësaj industrie. Revista amerikane Complex e ka renditur 29-vjeçaren në vendin e 18-të në listën e njëqind porno-yjeve më të mira në botë. Breanne, e cila ka lindur në Tiranë, ka studiuar psikokogji dhe seksualitetin njerëzor, ndërsa në vitin 2003 ka filluar karrierën pornografike. Ajo e ka nisur karrierën e saj duke bërë fotografi erotike, ndërsa në vitin 2004 nisi me skenat seksuale me femra. Emri i saj i vërtetë është Adelina.

Prej vitit 2009 ajo xhiron skena pornografike edhe me meshkuj. Për performancat në filmat e saj, Breanne është nominuar për çmime të ndryshme në evenimentet e industrisë pornografke. Por pornostarja e parë shqiptare, Breanne Benson duket se është shqetësuar shumë nga komentet që i bëjnë shqiptarët në Facebook dhe në Tuitter. Ajo ka nxituar t’u japë atyre përgjigje se familja e saj e di që është pornostare.

 

Faleminderit per vleresimin!
Si ju ben te ndiheni ky lajm?

  • asnje ndjesi
  • I kenaqur
  • i shqetesuar
  • i trishtuar
  • i indinjuar


Nje koment


  1.  
    shahin

    hallall t beft zoti

Lini nje pergjigje

(e domosdoshme)