Pornostarja tregon takimin me Trump: Më tha se i kujtoja vajzën

January 18, 2018 10:00

Pornostarja tregon takimin me Trump: Më tha se i kujtoja vajzën

Pornostarja Stormy Daniels ishte paguar 130 mijë Dollarë nga Donald Trump për të heshtur në lidhje me aferën e tyre seksuale në vitin 2006, kur presidenti në atë kohë ishte i martuar me Melanie dhe në jetë sapo kishte ardhur djali i tyre Baron.

Afera me aktoren e filmave për të rritur ka shkaktuar një stuhi në Shtetet e Bashkuara. Në vitin 2011 intervista e pornostares Stormy Daniels, emri i vërtetë i së cilës është Staphanie Clifford, mbeti e pabotuar deri më sot.

Në të pornostarja zbulon detaje të marrëdhënies së saj me miliarderin Trump, i cili aktualisht është President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Sikurse thotë Stormy në intervistën e saj, ajo citon se Trump i kishte thënë se i kujtonte vajzën e tij.

Trump dhe Stormy u njohën në një turne golfi në Korrik të vitit 2006.

January 18, 2018 10:00
Komento

2 Komente

  1. Adih January 18, 15:48

    Pse tani kujtohesh moj sharabajge .Nuk te beson njeri ,apo tani qe sta var njeri do te behesh e njohur . I lumte trapi ketij bobit

    Reply to this comment
  2. fteri January 18, 16:19

    “Kjo i kujtonte vajzën e tijë ” ,për çfar ? ..për inçest ,apo për nostalgji ?. Kjo thënje e rëndë kriminale është për tu verifikuar tek psigologu ,sidomos për moralin që duhet të ketë një president si ai i SHBA-së..

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*