Portierit i vdes nëna, tifozët bëjnë një gjest të mrekullueshëm (Video)

May 2, 2016 14:48

Portierit i vdes nëna, tifozët bëjnë një gjest të mrekullueshëm (Video)

Portieri Jelle ten Rouwelaar humbi nënën disa ditë më parë. Në ndeshjen mes Go Ahead Eagles dhe Nac Brenda tifozët vendas kanë bërë një gjest të mrekullueshëm për të mbështetur portierin.

Në minutën e 61 të takimit, tifozët kënduan të gjithë në kor për 36-vjeçarin me zë të lartë. “you’ill never walk alone” ishte titulli i këngës që preku lojtarin gjatë ndeshjes.

Edhe pse ishte portieri kundërshtar, tifozët janë bërë të gjithë së bashku dhe i kanë kushtuar këto minuta mbështetje lojtarit.

 

May 2, 2016 14:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*