FOTO: Policët në makinat e blinduara dhe disa momente pikante nga protesta

Entela Resuli - DITA December 8, 2015 20:17

FOTO: Policët në makinat e blinduara dhe disa momente pikante nga protesta

Ata që u panë në gatishmëri të plotë ditën e sotme ishin forcat e rendit.

Përveç një kordoni të vendosur përballë kryeministrisë, ku mbizotëronin policet femra, pjesa tjetër ishte e vendosur pas saj.

Shumë prej tyre qëndronin të qetë brenda mjeteve të tyre të blinduara.

Në fotot më poshtë, disa momente të protestës, që degjeneroi në akte dhune. / DITA /

 

IMG_8761 IMG_8767 IMG_8769 IMG_8777 IMG_8780 IMG_8782 IMG_8788 IMG_8805 IMG_8832 IMG_8837 IMG_8840 IMG_8846 IMG_8848 IMG_8849 IMG_8850 IMG_8855 IMG_8856 IMG_8857 IMG_8858 IMG_8859 IMG_8860 IMG_8861 IMG_8863 IMG_8868 IMG_8870 IMG_8875 IMG_8882 IMG_8883 IMG_8886 IMG_8895

 

Entela Resuli - DITA December 8, 2015 20:17
Komento

7 Komente

 1. . December 8, 16:56

  *********************************************************************

  Ky “REVOLUCION” nuk pefaqeson “POPULLIN” por …

  shpellare veriore, qe si ne 98-ten dogjen dhe bene nje “grusht shteti”.

  Ceta-PD jane vetem 40 deputete,
  kurse NE “POPULLI vertete” jemi 3-4 here me shume, me te qete dhe kulture …

  Ky eshte nje nje “PLAN ORGURZI” Veriore me Kosovare !

  E mjera SHQIPERI me

  keta veriore qe historikisht kurre nuk kane punuar per te miren e SHQIPERISE.

  *************************************************************************************************

  Reply to this comment
  • tomorri mali December 8, 17:15

   aaaa mos e prish tani se mire ja nise…veriore te mire e te keqinj ka plot, sic eshte jugu plot me te mire e te keqinj, mos u beni si kalamaj me kete muhabet te varfer veriu jugu….

   Reply to this comment
  • elio December 8, 20:07

   Ti me siguri je minoritar nga te janullatosit…Une jam LAB, veriore e jugore jemi tanet…

   Reply to this comment
 2. balkan December 8, 17:06

  Me dinjetet e percollen kete tubim, bravo per qetesine. Ai shpellari para kater vitesh, vrau dhe sot del aty ne shesh, shendevere, e flet. Po ai vra, kater vite me pare, si guxon, si guxon nuk e kuptoj. Pse nuk i fusni ne burg, pse…. Saliu, Luli, duhen futur brenda

  Reply to this comment
 3. pse December 8, 18:48

  Edhe debili,dhendri i Sales ,ne foton e parafundit,me dhembet jashte!

  Reply to this comment
 4. Ben December 9, 05:03

  Amon mi sa te mir e ka ket dhondrin Sala kij kujdes o Sale do te ngeli goca pa burre.

  Reply to this comment
 5. Tomorri December 10, 12:16

  Tek fotoja e katert nga larte ai person qe duket se ka nje rreth ne qafe ne mos gaboje e ka mbiemrin “kobuzi” emri nuk me kujtohet.
  Ne vitin 1968 ka qne ushtar dhe me kujtohet shume mire se ka qene super kreminel dhe kishte bere dhe burg.Duhet te jetoje aty nga alliasi ose afer bregut te lumit.
  Policia kete njeri duhet ta izoloje se ky mund te kete ngrene edhe mish njeriu.He se mu kujtua emri quhet Pal Kobuzi.Ne se une gaboj ju kerkoje ndjese te gjitheve.Me nje çakmak ne dore po djeg diçka qe nuk e dalloj dote.Habitem si jetoka akoma gjithmone ne se eshte ai.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim