Fotografia familjare e Ramës, si e priti kryeministri 2018-n

January 1, 2018 09:38

Fotografia familjare e Ramës, si e priti kryeministri 2018-n

Kryeministri Edi Rama ka uruar edhe këtë datë 1 Janar ndjekësit e tij në rrjetet sociale me një foto familjare nga fesimet e mbrëmshme.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë imazh të ardhjes së Vitit të Ri në Tiranë, ju uroj megjithë zemër që drita e mbarësisë të udhëheqë rrugën e të gjithë familjeve tuaja🙏

Qoftë një vit i bukur për Shqipērinë, Kosovën e të gjithë shqiptarët kudo ku janë❤”, shkruan Rama.

January 1, 2018 09:38
Komento

6 Komente

 1. mirel January 1, 16:28

  Me te zeza e paska pritur.
  Ashtu i vafte, plera.
  Del dhe me shpine te kthyer.
  Cdo figure shteti ne bote del foto familjare te plote dhe e publikon zyrtarisht.
  Ky si vip hollivudi e ka sekret.

  Reply to this comment
 2. info analitike January 1, 19:29

  Pse pa tuta e pa xhakaventon e juves? Po atletet i ka veshur apo jo? Ky sikur i shpalli lufte barkderreve e po jep shembull te keq bashke me cunin e madh.

  Reply to this comment
 3. info analitike January 1, 19:30

  Pse pa tuta e pa xhakaventon e juves? Po atletet i ka veshur apo jo? Ky sikur i shpalli lufte barkderreve e po jep shembull te keq bashke me cunin e madh. ka lezet ne foto familjare me kostum ndersa ne foto zyrtare me tuta! Krieministri qe duam.

  Reply to this comment
 4. T. Topi January 1, 20:33

  Dje ne mesnate, kamerat e TV ishin drejtuar vetem nga qielli per te prezantuar “spektaklin” me fishekzjarre. Pas 5 minutave gjithshka ra ne qetesine e meparshme. Sa me shume maskohej realiteti, aq me shume dilte ne pah “tristesa” qe kishte mberthyer sheshin. Ata pak njerez qe ndodheshin ne shesh silleshin verdalle si te cakerdisur. Asnje shfaqje live, asnje grup muzikor, asgje per te mbledhur qytetaret per te festuar.

  Nese ne gjtihe metropolat e Evropes shikoje qindra-mijera qytetare te lumtur, te qeshur, te veshur enkas per dite feste, ne Tirane sundonte erresira.

  “Drita e mbarësisë” per shqiptaret nuk celet as me lloqe kavaje, dhe as duke bojatisur fasada. Ajo celet me vepra. Deri me sot veprat e ketij qe urimet i leshon jo balle per balle, por duke u kthyer shqiptareve kurrizin kane qene zero. Me xhufke.

  Reply to this comment
 5. Kris 1 January 1, 22:47

  Paska alamet shpine kungullori!

  Reply to this comment
 6. Miri January 2, 08:20

  Gezuar Edi, ju urojme nje vit plot suksese!
  Je ne udhe te mbare, kedhtu vazhdo.
  Me shume respekt.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*