Posta njoftim të rëndësishëm për pensionistët: Numrat ku mund të kontaktoni për çdo paqartësi

March 16, 2020 12:35

Posta njoftim të rëndësishëm për pensionistët: Numrat ku mund të kontaktoni për çdo paqartësi

Dy janë numrat e kontaktit ku pensionistët mund të kontaktojnë në rast se kanë paqartësi apo kërkojnë ndonjë informacion sa i përket shpërndarjes së pensioneve në shtëpi.

Për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi, sipas aktit normativ të qeverisë, pensionet do t’u dërgohen në shtëpi pensionistëve për të shmangur grumbullimet e njerëzve, aq më tepër të të moshuarve që janë më të rrezikuarit.

“Të gjithë pensionistët e Qarkut Tiranë, përveç informacioneve të afishuara në zyrat postare dhe në faqen zyrtare të Postës Shqiptare, për çdo informacion apo paqartësi në lidhje me shpërndarjen e pensioneve në adresë mund të kontaktojnë në numrat e kontaktit të Filialit të Postës Tiranë:

Dy numrat e kontaktit me Postën

0692285591

0694316998”

j.l./ dita

March 16, 2020 12:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim