Posteri që po çmend rrjetet sociale

March 17, 2015 18:39

Posteri që po çmend rrjetet sociale

E vendosur në pedonale, atje ku kalojnë edhe fëmijë si në rastin konkret, një foto të ngre pikëpyetje të forta. Pesë meshkuj pothuaj nudo që tërheqin vëmendjen e një vajze të vogël kalimtare. Dakord arti nuk njeh kufij, por a mos ndoshta është tepruar pak…

 

 

 

nudo

March 17, 2015 18:39
Komento

6 Komente

 1. as March 17, 22:13

  Peversa

  Reply to this comment
 2. rexh March 17, 22:52

  Kico Londo nje pervers ne tere qenien e tije,qe gjithnje eshte perpjekur “te provokoje” me pjese apo venje skenike vulgare. Teper larg me artistin qytetar dhe duke u perpjekur qe me menyren e tije fshatareske te kacavirret duke kerkuar fame. Me 100 fytyra,nje aksident dhe rrezik shoqeror.

  Reply to this comment
 3. sherebeli March 18, 07:28

  po clidhje ka perversiteti ketu,jeni ne vete,gazete islamike jeni kthyer

  Reply to this comment
 4. sherebeli March 18, 07:29

  perversa jane komunistat dhe injorantet

  Reply to this comment
 5. Henri March 18, 10:27

  Pse? S’keni pare ndonjehere shale me sy???

  Reply to this comment
 6. drini March 18, 17:42

  rilidja europiane filloi atehere kur trupi filloi te clirohej nga burgimi pamor qe i kishte bere per shekuj me rradhe feja arabe monoteiste e erresires…..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*