Postimi i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Këshillat e tua të vyera do jenë të paharrueshme

August 1, 2020 10:32

Postimi i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Këshillat e tua të vyera do jenë të paharrueshme

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka postuar një dedikim prekës për ndarjen nga jeta të gjyshes.

“Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe” shkruan ai.

o.j/dita

August 1, 2020 10:32
Komento

4 Komente

 1. demo August 1, 11:49

  Ishte zonja Anete qe u perball ne gjyq me rruspine e Vucidollit,.Ishte kjo qe hoqi mbi kurriz perballjen e munguar te Edi frikacakut.
  Pas gjithe atyre qe hoqi,kesaj zonje nuk i bene pune as concesionet,as PPP e Edit.
  As Gregut.
  Ngushellime zonjes.
  Jete te gjate Gregut.I paste ngjare gjyshes.

  Reply to this comment
 2. Tori August 1, 14:19

  Demo,ngushellimet jane per te gjallet e jo te vdekurit.

  Reply to this comment
 3. alphade August 1, 19:23

  Me shume sinqeritet, miqesisht e respekt i shpreh Gregut, nipit te te ndjeres NETE ngushullimet e mia
  sI familje ! Jeni njohur me Neten,Kristaqin dhe Nikon
  qe ne moshen e rinise dhe kjo miqesi u ruajt pa Ju
  djemt e nipat e saj per dekada me radhe deri ne vitet
  2 mije e ca me largimin nga kjo jete e Nikos !
  Netes,kesaj fisnike te pakrahasueshme, iu prehte shpirti
  ne paqen e perjetshme !
  Nga larg,familjarisht alphade.

  Reply to this comment
 4. demo August 2, 07:07

  Gabim njerezor,Rendesi ka respekti per zonjen.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim