Postoi foto erotike, i papritur komenti i Ema Andreas për të bijën…

December 6, 2017 18:23

Postoi foto erotike, i papritur komenti i Ema Andreas për të bijën…

Gjithnjë ka tërhequr vëmendje, por me fotot e fundit artistike dhe shumë “të nxehta”, Sara ia ka vënë “vulën”, sepse të gjithë kanë shkruar për të.

E ndërkohë që fotot e Sarës para dy ditësh, ku ajo pozonte mëse seksi, bënë bujë të madhe, tashmë kolazhi i saj i pikturave shumë provokative po bën “namin” me komente.

Në piktura janë të skicuara momente të ndryshme të akteve seksuale mes dy personave dhe ndër komentuesit e shumtë bie në sy edhe komenti i mamasë së Sarës.

Aktorja e mirënjohur, Ema Andrea i komenton së bijës në gjuhën angleze “Proud”/”Krenare”, të shoqëruar me disa emoji zemrash.

December 6, 2017 18:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*