Pranga 48 vjeçarit, tentoi të grabiste të moshuarin

July 31, 2016 10:38

Pranga 48 vjeçarit, tentoi të grabiste të moshuarin

Policia e Fierit ka ndaluar një 48 – vjeçar, i cili tentoi të grabiste me dhunë një të moshuar.

Në pranga ka rënë Astrit Lika, banues në lagjen “Konferenca e Pezës”.

Sipas policisë, ai i ka marrë me forcë një çantë plastike nga dora dhe ka tentuar t’i marrë një sasi lekësh nga xhepi 65 – vjeçarit A.H.

Gjithashtu, 48 – vjeçari gjatë të shoqërimit ka kudërshtuar duke ushtruar dhunë ndaj punonjësit të policisë./tvklan.al

July 31, 2016 10:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*