Prangoset babai që ngacmonte seksualisht të bijën, ishte divorcuar nga gruaja

June 30, 2017 10:31

Prangoset babai që ngacmonte seksualisht të bijën, ishte divorcuar nga gruaja

Policia e Fierit ka arrestuar 41-vjeçarin me iniciale D.M. i cili ishte ne kerkim, dhe akuzohet se ka kryer vepra të turpshme ndaj së bijës 12 vjeçe.

Sipas Policisë së Fierit, “në datën 28.06.2017 ky shtetas dyshohet se në banesë ka kryer vepra të turpshme ndaj vajzës së tij të mitur 12 vjeçare. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Vepra të turpshme” parashikuar nga Neni 108 i Kodit Penal.”

Sipas burimeve, D.M është divorcuar nga bashkëshortja para 5 muajsh dhe dy fëmijët e tyre jetonin me bashkëshorten.

June 30, 2017 10:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*