Pranojnë mandatin dhe dy kandidatë nga radhët e opozitës

March 21, 2019 13:40

Pranojnë mandatin dhe dy kandidatë nga radhët e opozitës

Arben Elezi nga PD Elbasan dhe Ambra Borova nga LSI Shkodër kanë pranuar mandatin e deputetit.

Ata kanë dorëzuar formularin e vetëdeklarimit pranë Komisionit Qëndror Zgjedhor ditën e sotme.

Ditën e sotme tre deputetë të tjerë në radhët e LSI-së u betuan në seancën plenare të Kuvendit.

Bashkë me Ambra Borovan shkon në 98 numri i deputetëve ne Kuvend.

o.j/dita

March 21, 2019 13:40
Komento

4 Komente

 1. l March 21, 14:21

  mona ta fusi cizmen ne prapanic tani

  Reply to this comment
 2. Kokekatrori nga Cepani i Skraparit. March 21, 14:43

  Oh sa kom qesh, nuk quhet pranimi i ketyre dy kanditeve, nuk kane marre “leje”, nga kurva Monika.

  Reply to this comment
 3. Zagali March 22, 00:28

  Shkelqyeshem.Te hyjn deputet sa me shume nga listat,qe tìi bjere hunda na mut Saliut Bashes,Mones dhe Metes.

  Reply to this comment
 4. Lexuesi i durueshem March 22, 08:39

  Mona me mire te futet vete ne cizmen e saj te famshme!…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim