FOTO: U përkeqësua papritur pas tri javësh luftë me COVID, ndahet nga jeta në moshën 57 vjeçare biznesmeni i njohur elbasanas i ndërtimit

December 26, 2020 09:35

FOTO: U përkeqësua papritur pas tri javësh luftë me COVID, ndahet nga jeta në moshën 57 vjeçare biznesmeni i njohur elbasanas i ndërtimit

Koronavirusi i ka marrë jetën biznesmenit Edi Kapedani.

Ky i fundit është ndarë nga jeta në moshën 57-vjeçare, tre javë pasi ishte prekur nga Covid-19.

Mësohet se gjendja e tij ishte përkeqësuar gjatë ditëve të fundit.

Me gjithë përpjekjen e mjekëve nuk ia doli ta fitojë betejën me virusin.

I ndjeri ishte një biznesmen i njohur në Elbasan, në sektorin e ndërtimeve, më së shumti në fushën e hidrocentraleve.

o.j/dita

December 26, 2020 09:35
Komento

10 Komente

 1. YLLI HARUNI December 26, 13:23

  Ngushellime familjes, miqve e shokeve!
  U prehte ne Paqe!

  Reply to this comment
 2. Kole Brana i Mokres December 26, 14:29

  Ngushellime! U prehte ne paqe!

  Reply to this comment
 3. Dritan December 26, 17:00

  Ngushellime familjes un prehte ne paqe Do na mungosh bablok

  Reply to this comment
 4. Sotiraq December 26, 18:54

  Ngushellime familjes! U prehte ne paqe!

  Reply to this comment
 5. Tani December 26, 19:50

  Ed Kapedani,nje person shume komunikues qe i gjendej miqve dhe qe nuk kursehej.Do i mungosh familjes, miqve dhe lagjes Kala o Ed.RIP miku im

  Reply to this comment
 6. Idlir December 26, 22:06

  Nje qytetar I mire qe do ti mungoje Elbasanit.
  Nje familiar I devodshem qe do ti mungoje familjes.
  Nje mik I mire qe do ti mungoje shoqerise.
  Nje humbje qe nuk zevendesohet…
  U mprehsh ne paqe Edi.

  Reply to this comment
 7. Idlir Myshketa December 26, 22:08

  Nje qytetar I mire qe do ti mungoje Elbasanit.
  Nje familiar I devodshem qe do ti mungoje familjes.
  Nje mik I mire qe do ti mungoje shoqerise.
  Nje humbje qe nuk zevendesohet…
  U mprehsh ne paqe Edi.

  Reply to this comment
 8. Lili December 27, 00:47

  Ne fushen e hydtocentraleve qe po mbytin jeten e gjallesen neper lumenjt!
  Hak e paska pasur vdekjen me gjithe shkaterimet qe i kane bere ato veprat e tij mjedisit shqiptar!

  Reply to this comment
 9. Adih December 27, 05:43

  Lili @@@@@………………..

  Per idrecentralet qe shkaterojne natyren ,keni te drejte .Por nuk ka faj fare , ky i ndjeri ,fain e ka mafja politike qe i jep lejen .Prandaj :::?
  Nuk e njoh ,por ngushellime familjes .

  Reply to this comment
 10. Idlir Myshketa December 27, 06:05

  Nje qytetar I mire qe do ti mungoje Elbasanit.
  Nje familiar I devodshem qe do ti mungoje familjes.
  Nje mik I mire qe do ti mungoje shoqerise.
  Nje humbje qe nuk zevendesohet…
  U prefsh ne paqe Edi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim