Prekëse/ Macja duke ngordhur nuk i lëshon dorën të zotit

August 24, 2016 12:49

Prekëse/ Macja duke ngordhur nuk i lëshon dorën të zotit

Kjo është fotoja prekëse që i zoti i një maceje postoi në ditën e fundit të saj.

Në imazhin e publikuar dy javë më parë nga përdoruesi i Reddit abernha3, macja shfaqet duke i mbajtur atij dorën në makinë teksa është duke ngordhur.

Kafsha shtëpiake e quajtur “Little Andrew ” ishte 15 vjeç dhe e sëmurë. Ky ishte udhëtimi i fundit i saj me pronarin nga Kolordado. Fotoja emocionuese është bërë virale.

37893ED300000578-3755864-Sad_Other_Reddit_users_have_always_posted_pictures_of_their_cats-a-2_1472022871785

August 24, 2016 12:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*