Premier League, Manchester United dhe Chelsea ndahen në paqe

February 28, 2021 19:38

Premier League, Manchester United dhe Chelsea ndahen në  paqe

Në takimin e rradhës përballë njëri-tjetrit, Chelsea dhe Manchester United janë ndarë në paqe 0-0 në Premier League.

Edhe pse një ndeshje e shumë luftuar dhe e shumëpritur nga tifozët e lojës më të dashur me top, ky takim përfundoi me rrjeta të paprekura.

Ekipet lanë pak hapësira në fushën e lojë dhe rastet për shënim ishin të pakta, por duhet theksuar se të dyja vinin të lodhura pas përballjeve në që kishin në mesjavë në arenën ndërkombëtare.

h.b/dita

February 28, 2021 19:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim