Premtimi i “çmendur” i ish-deputetit: Do e bëj bashkinë si Teksasi

December 2, 2017 22:08

Premtimi i “çmendur” i ish-deputetit: Do e bëj bashkinë si Teksasi

I pyetur sot në “Xing me Ermalin” nëse do të hedhë kandidaturën për kryetar bashkie në Lezhë, Eduart Ndocaj u përgjigj me bindje se ka ardhur koha që të kandidojë e madje deklaroi se nëse zgjidhet kryetar bashkie, Lezhën do e bëjë si Texas.

“Ka ardhur koha,absolutisht që do kandidoj për Bashkinë e Lezhës. Ka ardhur koha që edhe Lezha të ketë një njeri që e do me të vërtet dhe ta kthejë në identitet”, u shpreh Ndocaj.

“Mos do ta bësh gjë Lezhën si Texas?”, e pyeti moderatori Ermal Mamaqi. “Do ishte e jashtëzakonshme. Po u zgjodha kryetar bashkie pika kyçe do jetë binjakëzimi me Texas-in”, deklaroi Ndocaj.

December 2, 2017 22:08
Komento

6 Komente

 1. timmy December 2, 22:18

  po texas eshte shtet dhe si lezha ka ca do fshatra neper skaje o rondokop

  Reply to this comment
 2. Plaku Xhuxhumaku December 2, 22:22

  Ky rrota kujton se Texas eshte qytet.

  Reply to this comment
 3. LISI December 3, 08:32

  E KA FJALEN QE DO TA BEJE ME KAUBOJSA SI TEKSASI QE SHQUHET PER ARMEMBAJTJE PA LEJE!DO TA DHIJE LEZHEN ME KAUBOJSA SI XHEMOL TAFAI TIRONEN ME DRITA!EDHE KY PO E THA E BON SE I NGJAN SHUME ME QAZIM MULLETIT!

  Reply to this comment
 4. opinionist fevzi bythzi allati December 3, 14:16

  E kam vene re qe ky ermal mamanqi me djallezi e tall kete. Nuk eshte mire te tallesh me dike me aftesi te kudizuara.

  Reply to this comment
 5. Dhimbia e Madhe Popull December 3, 14:23

  –Mos u mbur mos u levdo (neser rmbrema)…kur ta besh do ta shoh !
  Populli z Eduart Ndocaj.Po mire e ke menduar….
  Vec jo:-Fjalen e mire e DUR ne TRASTE !.

  Dhimbia e madhe POPULL!

  Reply to this comment
 6. Dhimbia e Madhe Popull December 3, 14:25

  –Mos u mbur mos u levdo (neser rmbrema)…kur ta besh do ta shoh ! thote:
  – Populli- z Eduart Ndocaj.Po mire e ke menduar….
  Vec jo:-Fjalen e mire e DUR ne TRASTE !.

  Dhimbia e madhe POPULL!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim