Pak orë para takimit me Metën, aleatët e PD konsultohen me Bashën

June 12, 2019 12:22

Pak orë para takimit me Metën, aleatët e PD konsultohen me Bashën

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha po zhvillon një takim në selinë blu me aleatët e vegjël opozitarë. Takimi me liderin e PD-së vjen pak orë para se aleatët e Bashës të takojnë Presidentin Meta pasditen e sotme.

Gjithashtu pjesë e diskutimit mes Metës dhe aleatëve është edhe aksioni opozitar. Pas anulimit të dekretit për zgjedhjet lokale të 30 qershorit, presidenti Ilir Meta pasdite nis konsultimet me partitë politike për caktimin e një date të re për zgjedhjet.

Takimet do të nisin sot pasdite në orën 19:00 me krerët e partive të Grupimit të Qendrës së Djathtë, aleatë të PD.

e.t./dita

June 12, 2019 12:22
Komento

2 Komente

 1. Referendum per arrestimin e koleres sali June 12, 12:31

  Cfare fytyrash te urryera hajdutesh e qeleperxhinjsh servila qylaxhinj qe kane 30 vjet qe hane ne kurriz te ketij populli budalla.
  Mungon kryekrimineli sali qe tabloja te behet me e plote…

  Reply to this comment
 2. MH June 12, 13:00

  Cfaqja e parodise “konsultimi” me rregji dhe skenarist Berishen dhe ky i konsultume nen avujt e Shlivovices apo te Vodkes Ruski jazik oqen rrezik!
  Kosultim per konsultim nga konsultimi ne konsultimin me Presidentin!

  Skena e teatrit ne zyren e presidentit hajdut.Aktoret e nji stanit bajne takim konsultim me Bashen per takimin konsultim me Presidentin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*