Presidenti Ilir Meta takohet me Princin Albert II i Monakos

December 8, 2017 13:19

Presidenti Ilir Meta takohet me Princin Albert II i Monakos

 

Princi Albert II i Monakos do të vizitojë Shqipërinë vitin e ardhshëm, teksa është takuar me kreun e shtetit Ilir Meta.

Takimi është zhvilluar në Marsejë ku u diskutua edhe për qendrën turistike Sazan- Karaburun, për të cilën të dy bashkëbiseduesit ranë dakord për projektin e rëndësishëm.

Gjithashtu u diskutua për bashkëpunimin mes dy vendeve, sidomos në çështjet e Mesdheut dhe të ruajtjes së mjedisit, ku Princi Albert II shquhet për përkushtimin dhe angazhimin e tij serioz.

December 8, 2017 13:19
Komento

5 Komente

 1. lili December 8, 14:02

  aty ku ka pare menjehere dell ky

  Reply to this comment
 2. Aleks December 8, 14:40

  Kokmadhi kryehajduti bën shetitje me leket e popullit.

  Reply to this comment
 3. vasili December 8, 17:01

  Bej turizem shejku,katundar djallezor,mega-hajdut dhe i pa surrat,meta,me parat e sklleverve orientale shqiptare!
  Kush duhet ta kontrolloje dhe ti thote ndale axhendes turistike boterore,te kesaj monstre anadollake
  Rama shikon ku pikon catia,por ben sehir pa fund si rrjedhin vrimat ne buxhetin shqiptar.

  Reply to this comment
 4. tiku December 8, 19:56

  Nuk e kuptoj perse ky takim ne Marsej e jo ne Monako e ku e gjeten njeri tjetrin xhanem?!Princi ka udhetuar plot 200 km per te takuar toto Liken!

  Reply to this comment
 5. Kokepalaret e 21 janarit. December 8, 19:56

  Ky kokelopa Like Floriri qe ka pervetesuar malin e Tomorit, ja paska vene syrin edhe Sazanit edhe Kar-aburunit dhe me ke bashkebisedon me nje batakci imoral qe donte te merret per grua zazaken Naomi ( se ciles i numerohen mbi 5000 hypesa).
  Presidenti ka ne dore celsat e kashtes, keto jene pune te Qeverise, por harron burri i Monika Lesbikes se nuk eshte me pjese e Qeverise dhe pjese e tepsise.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?