ZYRTARE: Meta dekreton Sandër Lleshaj ministër të Brendshëm

November 16, 2018 20:50

ZYRTARE: Meta dekreton Sandër Lleshaj ministër të Brendshëm

Presidenti Ilir Meta ka marrë sot vendimin e tij për Sandër Lleshaj, të propozuar nga Edi Rama për ministër të Brendshëm.

D E K R E T

PËR

EMËRIM MINISTRI

Në mbështetje të nenit 93 dhe 98, pika 1 të Kushtetutës, me propozim të Kryeministrit nr. 5211 prot., datë 09.11.2018,

D e k r e t o j:

Neni 1

Zotin Sandër Lleshaj, emërohet Ministër i Brendshëm.

Neni 2

Ky dekret hyn në fuqi menjëherë.

Nr. Dekreti 10957

Tiranë, më 16.11.2018.

l.h/ dita

November 16, 2018 20:50
Komento

8 Komente

 1. Cepani November 16, 21:03

  O like mavria Po pse e bere keshtu.
  Pasi dhjeve skrapare deshe te dhisnje edhe opare.
  Po pse more biri I budallait. Ta paska bere né koke Mona . Me burrat e Mirdites nuk eshte marre edhe Turku .
  Ah mo I shkrete e paske humbur eeeeeeeeee

  Reply to this comment
 2. Cepani November 16, 21:04

  O like mavria Po pse e bere keshtu.
  Pasi dhjeve skrapare deshe te dhisnje edhe opare.
  Po pse more biri I budallait. Ta paska bere né koke Mona . Me burrat e Mirdites nuk eshte marre edhe Turku .
  Ah mo I shkrete e paske humbur eeeeeeeeee
  Eeee

  Reply to this comment
 3. lLILOLABJA November 16, 21:12

  Ka me hir por edhe me pahir !
  Perendoi koha e krimineleve ,dhe tashti ju pafsha te gjithe me rradhe drejt deres se burgut !
  Kadriu nga behet ? Shpresoj te jete qetesuar ndopak sot ,se ka kaluar nje jave te veshtire ,s’eshte pak, shqetesohet i vrari se mos i eshte bere ndonje gabim ortografik mbiemerit te Ministrit te Brendshem !
  Mjaft e ke sforcuar trurin o Kadri ,!
  Fli i qete dhe mos u sforco kaq shume he xhan !
  Tung

  Reply to this comment
 4. Një emigrant i pa shpresë ta shohë Shqipërinë zonjë November 16, 21:19

  Zotin Sandër Lleshaj, emërohet Ministër i Brendshëm….
  Më thoni ju lutem shqip është kjo fjali e presidentit?

  Reply to this comment
 5. lana November 16, 21:29

  Epo shyqyr se do rrinim tere naten pa gjume nga meraku do e rruante apo zdo e rruante.

  Reply to this comment
 6. mirel November 16, 21:49

  Mire qe polli Meta kelyshin e Ramutit, se e kishte zene ngerci Rilindjen e nuk po e nxirnin dot

  Reply to this comment
 7. gjallesa qe flasin November 17, 00:17

  O mire, po ty do te lutem une vazhdimisht qe te sillesh me nje çike kulture? pse sille si lango, ama (lango eshte pjesa jote). S’ka gje ti lango je dhe langot tani mbahen dhe ne shtepi.

  Reply to this comment
 8. Hajduti me bllok me ne dore. November 17, 03:48

  Ore Kokektror nga Cepani sa bindje ke, qe ndryshon sic i ndryshon kameleoni ngjyrat, apo me mire me thene sic i ndryshon hypesit baxhella Monika.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim