Presidenti shfaqet i dashuruar me sportet ekstreme (Video)

August 6, 2018 09:29

Presidenti shfaqet i dashuruar me sportet ekstreme (Video)

Edhe pse një verë e ngarkuar politikjeisht presidenti ka gjetur kohë po shijon bukuritë e natyrës, nga deti në alpe.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, kreu i shtetit çdo ditë i njeh ndjekësit e tij me zonat që ka vizituar dhe karakteristikat e veçanta të tyre.

Ecje në natyrë, burime me ujë të ftohtë…

Këtë mëngjes presidenti ka publikuar një video ndryshe.

Ka zgjedhur të praktikojë një sport ekstrem, të cilin e ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social “Facebook” përmes një videoje.

Kujdes President!

o.j/dita

August 6, 2018 09:29
Komento

13 Komente

 1. Xhike August 6, 09:35

  Si skeputet ajo kavo te shpetoje Shqiperia

  Reply to this comment
 2. Fat man August 6, 09:42

  Jeni ne metro mo, qe na beni lajme me Like Floririn fshatarin nga Cepani i Skraparit, ku pula ha mut dhe gure dhe ky eshte bere miliar-derr me bordero shteti (me bllok ne dore).
  E paska lene shtangen hajduti, nuk i mbajne me hellqet, duket sikur eshte ne moshen e trete te pleqerise se thelle, me i ri tregon i ati Rexhepi qe ka pas shitur fiq tek tezgat e Pazarit te Ri se bashku me Lali Erin.

  Reply to this comment
 3. Tajari August 6, 09:50

  Shkon she kontrollon vendet Ku ka fshehur floririn. O popull Shqipetar……… cfar fat qe kemi patur…. Shit fate

  Reply to this comment
 4. Arben August 6, 09:54

  Nuk keputet dot ai litari, more Aman.

  Reply to this comment
 5. H August 6, 10:43

  Po vjedhja bën pjesë në sportet ekstreme ???

  Reply to this comment
 6. Shefqet Cela August 6, 10:55

  Ka një derman tjetër: TË LYHET KAVOJA ME GJALPË..
  E frenon shkëmbi në anën tjetër

  Reply to this comment
 7. Like floriri August 6, 11:29

  Mbase do perendia thyen qafen, te shpetoj shqiperia

  Reply to this comment
 8. Ashte tuj u pregatit per Vjedhjen e radhes qerrataj ,hajni Thesarit nr -1 sot President August 6, 12:08

  ahahahahahahahahah

  nji cop muti tallet me nji popell

  e bo cirk pemve pyjeve bacarrelave var n’cengel ,

  si aj majmuni akrobate

  dhe media qi e don Shum majumunin hajn
  hahahahahahah

  kjo qe ndodh ne Shqypnie ,nuk ndodh ne anji

  xhungel afrikane .!

  Reply to this comment
 9. Xhipja August 6, 12:16

  Edit i vjen anash.Edi ka sharm stil grinte EDIN vetem Mark Spici ja mer ke
  Tij do tja mare Zahua kur te ritet.Ndersa baba Iliri mund tja fuse vetem Bujarit ish kolegut.Ate e ha me gjithe lecka.

  Reply to this comment
 10. orogjinal...opsion August 6, 16:28

  jam kunder, me gjithe ju komentuesit e me siperm . natyrisht te bjere e te thyej qafen, por jo si president, pasi eshte ceshtje kushtetuteshmerie . ky pleher edhe me keto “pikniqe”, qe ben, duhet denuar rende, per thyerje te protokollit; rrezikshmeri, si realizues i humjes se jetes se personit kushtetues, qe realizon “unitetin e kombit” . pra (krize kostitucionale) . kjo me e vogla . me e madhja; per gjithe krimet e bera, ose te prezupozuara …duhet te detyrohet me ligj, te beje keto pelivanlleqe, pasi te shkarkohet si president dhe te denohet duke zhvilluar sporte te …rrezikshme ..pa masa mbrojtese, qe dhe te thyej qafen dhe te ..argetohen bashkeqytetaret, qe vuajne prej ..tij…

  Reply to this comment
 11. ante August 6, 16:35

  LIKJA I FLORIRIT,,SALAHU I KRIMIT,.LULKA, PE BYTHKE,DHE PIKTORI DEPRESIVE JANE NJE VIT DRITE LARGE KOMANDANTIT ……

  Reply to this comment
 12. demo August 6, 18:01

  Eshte ne gryken e Rugoves,eshte patriot.

  Reply to this comment
 13. heu bre burra ! August 6, 21:32

  si mer spaska noj gjuhetar Derrash te eger
  anej me ja ngit sacmet surratit Derrit te Eger
  qe shetit pyjeve

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*