Presidenti Meta ia merr këngës me çifteli

December 30, 2017 22:20

Presidenti Meta ia merr këngës me çifteli

Presidenti i Republikës, Ilir Meta nuk është hera e parë që shfaq talenti e tij në muzikë. Mbrëmjen e kësaj të shtunë, ai ka rrëmbyer çiftelinë dhe ka nisur të këndojë.

Në emisionin “Xing me Ermalin” ai filloi të këndonte këngën e Hajredin Pashës, por drejtuesi i emisionit e ndërpreu, duke i kërkuar një tjetër këngë.

 “Nesër vjeo o Viti i Ri, me hare e dashuri, një urim o për çdo shqiptar, Viti i Ri të jetë sa më i mbarë! Me humor o të na kënaqi, si të shtunën Ermal Mamaqi!”-këndoi Meta, duke surprizuar jo vetëm publikun, por edhe moderatorin e emisionit.

December 30, 2017 22:20
Komento

10 Komente

 1. ***Amin...*** December 30, 23:48

  ky o kondomi janullatosit ,
  qe fry monika si tollumbace zbukurimi / dekoracioni
  per Vitin e Ri
  ne te cilen eshte shkrujt ;
  mirese na erdhe o viti ri ,
  rrasja Vetting-un thell ne vryme familjes lsi ,
  dhiti m’kok Tradhetise/ presidentit kerme me ora (pak pas) – 24.00 (*!3Zvd+*’) dt.31.12.2017
  dhe cdo Djall tjeter ne Shqiperi .

  Reply to this comment
 2. alphade December 31, 00:15

  Like Floririt duhet me ia lene cifteline qe ta mbaje ne qeline 313-te ! Hajdut nuk shpeton dot ,Ti dhe kepuca
  qe nuk besoj se do te arrije ta perdore pas Janarit 2018!
  Kjo kerrme politike duhet te jape llogari para shqiptareve
  per milionat qe do t’i zbulohen edhe ne se ne planetin Mars t’i kete fshehur ! Ku e cuat thesarin zoti President ?
  Shqiptaret nuk te falin ,kurre JO. ,!!

  Reply to this comment
 3. alphade December 31, 01:02

  Komenti im……

  Reply to this comment
 4. Aliu nga Selenic December 31, 01:22

  Me qe Meta kishte shume debules per Berishe dhe ky i fundit ja mesoi qiftelin Metes. Kishte deklaruar prej kohesh Berisha qe Skrapallive do tu mesoi qifteline.!
  Pra qiftelin nuk e mesoi nga Dashuria per Moniken pore nga dashuria per Saliun.!

  Reply to this comment
 5. XXXL December 31, 02:10

  Nga vallja me ahengxhinte e pijanecet bektashinj, ka nderruar modulin dhe eshte bere bashk-malok me Sali Carin, komplet palle dhe rrote k….
  Po tranvestiten baxhellen me cizme Monen ku e ke lene, apo ne shoqerine e te tjere se ti per vete edhe breket i lag kur ben shurren, toc.

  Reply to this comment
 6. Lili December 31, 06:18

  Na argjetojne mire keta,nuk di pse i kemi bere qeveritare kur munden fort mire me zavendesuar portokallin…

  Reply to this comment
 7. Dn December 31, 06:21

  A e ka shiruar emisionin gjate pushimeve apo dites kur ne e paguajme per President?
  Ne qofte se xhirimi eshte bere gjate ditepunes ,kjo eshte abuzim i fondeve publike.
  Edhe paret duhet t’i kthen shtetit.

  Reply to this comment
 8. D O K L E A T I December 31, 14:37

  Te paska hije si shala gomarit.

  Reply to this comment
 9. muza December 31, 20:07

  Te qash, apo te qeshesh, kjo eshte tragji-komedia qe do vazhoj te persekutoj kete popull…

  Reply to this comment
 10. Korçari January 1, 01:13

  Like FLORIRI, kryehajduti i Shqipërisë, e ka vendin vetëm në BURG.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim