Presidenti Meta mbledh për herë të parë KLD-në

September 12, 2017 16:16

Presidenti Meta mbledh për herë të parë KLD-në

Presidenti Ilir Meta do të mbledhë për herë të parë Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Mbledhja është vendosur për ditën e premte në orën 09:00.

Në rend dite parashikohet të diskutohet për delegime gjyqtarësh, gjithashtu pritet të paraqitet edhe një raport për dhunën në familje.

Kjo është mbledhja e parë e KLD, që kur Ilir Meta u zgjidh Presidenti i ri i Republikës.

September 12, 2017 16:16
Komento

1 Koment

  1. Drejtesia do te behet,duan apo nuke duan mijte e kenateve dhe avoketerit e ligesise. September 12, 17:34

    Kur ne krye te KLD qendron nje president i superkorruptuar e i kriminalizuar me ze,figure e deshmi te gjalla,sa istitucionale,aqe dhe me shume popullore e medjatike,lind pyetja,a e ka pare njeri drejtesine?Dridhuni e perdridhuni,po vjen dita qe nga trasta peme e kalbur jasht do t’hidhet,o te pabreke qe ju la dita,dhe miljonere e bashkefajtore ju beri nata.Drejtesia do te behet,nuke ka pushtetare te perlyer me boten e krim-korrupsionit-mafjozo-imoralo-politik,qe do t’i shpetoje drejtesise.Besoni.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*